Ką Mes Veikiame

TIKSLAS

Populiarinti ir įgyvendinti jaunimo su negalia inovatyvų įtraukaus kokybiško ugdymo modelį per lyderystės skatinimo ir profesinio orientavimo veiklas

VEIKLOS KRYPTYS

  • Socialinės įtraukties paslaugų didinimas per inovatyvius tęstinius komunikacinius ir renginių projektus
  • Vaikų ir jaunimo su negalia lyderystės (talentų) programos verslui per kūrybines, profesinio orientavimo, švietimo  partnerystes
  • Socialiai atsakingo verslo ir NVO, viešojo sektoriaus partnersyčių projektai, keičiant visuomenės požiūrį į vaikų ir jaunimo negalią Lietuvoje

DRAUGYSTĖS AMBASADORIAI

 

Aiste Krusinskaite

AISTĖ KRUŠINSKAITĖ (po stuburo traumos, ratukuose, gyveno Kaune, šiuo metu savarankiškai kuriasi Palangoje ir atsidaro savo įmonę, sportuoja vežimėlių krepšinį, dalyvauja humoro klubo pasirodymuose, filmavosi kino filme “Gautas iškvietimas”).

Marius

MARIUS MARIJONAS MAŽELIS (neregys po traumos, gyvena Vilniuje, dirba masažuotoju “Matančios rankos”, šoka ir aktyviai dalyvauja “Šokių akademijos” veikloje, labai nori neįgalius žmones supažindinti su Krašto apsaugos ir kariuomenės veikla ir pats joje, pagal galimybes, sudalyvauti).

Vaiva

VAIVA DULEVIČIŪTĖ (cerebrinis paralyžius, ratukuose nuo gimimo, gyvena Pasvalio raj., Panevėžio kolegijoje studijuoja buhalterinę apskaitą, jauniems tėvams, kurie augina neįgalius vaikus, padeda “nepasiklysti” teisinėje sistemoje, konsultuoja savanoriškai).

vaida

VAIDA BUTAUTAITĖ (neregė nuo gimimo, savarankiškai gyvena Klaipėdoje, šiais metais baigė Klaipėdos universitete magistratūrą, LSDK “Guboja” narė, aktyviai koncertuoja, dalyvauja įvairiuose projektuose).

FOTO

AGNEŠKA TOLOČKO (ratukuose nuo mažens, vilnietė, šiuo metu studijuoja VDU Kaune, pasaulio neįgaliųjų šokių čempionė, aktyviai sportuoja).

Anika

ANŽELIKA MOLIS (ratukuose po nesėkmingos stuburo operacijos, gyvena Vilniuje, studijuoja VDU Kaune, aktyviai dalyvauja neįgaliųjų sporto veiklose, orgtanizuoja įvairius sporto ir kultūrinius integracinius renginius).

Lietuvos vaikų ir jaunimo su negalia lyderiaipirmieji draugystės ambasadoriai kviečia prisijungti Lietuvos ateities draugystės iniciatyvoms

BENDRADARBIAVIMO PROJEKTAI

VŠĮ “BALTIJOS UGDYMO CENTRAS” – DIDŽIAUSIOS MOTYVACIJOS KONFERENCIJOS
BALTIJOS ŠALIŲ ISTORIJOJE „NO LIMITS“ PARTNERIS

Šių metų rugsėjo 30 dieną Kauno „Žalgirio arenoje vyks didžiausia Baltijos šalyse motyvacijos konferencija „No Limits“ kartu su Nick Vujičič. Į šį renginį jau daugiau nei 6000 žmonių įsigijo bilietus, tačiau yra dar tūkstančiai tų, kuriems reikia įkvėpimo, taip pat tų, kurie nori patekti į konferenciją, bet neturi tam finansinių galimybių. Didžioji dalis negalią turinčių jaunuolių neleidžia sau net pagalvoti apie TOKIOS svajonės išsipildymą.

VšĮ „Baltijos Ugdymo centras“ atsakingus lyderius kviečia padovanoti bilietus negalią turintiems Lietuvos jaunuoliams, socialiai remtinoms šeimoms, ir moksleiviams, vaikams iš socialinės rizikos šeimų, kuriems susitikimas ir dalyvavimas Nick Vujičič pranešime yra motyvuojanti svajonė, kuri, mes tikime, paskatins ateityje juos įspūdingiems darbams Lietuvai.

nick-vujicic-lietuva

                                 kvietimas-prisijungti-prie-socialines-akcijos

         uz-saugia-lietuva-rgb-e1460706022397-19343

  • SOCIALINĖS ĮTRAUKTIES FESTIVALIS KAUNO MIESTO JAUNIMO DIENOSE

2016 m. rugsėjo 23-24 d. Kauno savivaldybės ir VšĮ „Baltijos ugdymo centro“ organizuojamas socialinės įtraukties festivalis „Draugystės spalvos“. Tai unikalus renginys, kuris leis neįgaliems jaunuoliams susiburti kartu ir pristatyti visuomenei kūrybinius ir sporto pasiekimus bei neišsenkančią dvasios stiprybę, lyderiškas savybes. Festivalyje dalyvaus negalią turinčių meno saviveiklos kolektyvai bei Kauno jaunieji menininkai, vyks NVO mugė, performansai, diskusijos, kiti renginiai, kuriuose lygiomis teisėmis kartu dalyvaus visi.

soc-itraukties-festivalio-programa

kjd-2016

  • NEGALIĄ TURINČIO JAUNIMO KARJEROS DIENOS 2017

Negalią turintys jaunuoliams gali dirbti ne vien tik socialinėse įmonėse… Tai iniciatyva atsakingiems verslo darbdaviams apie (išankstinio) profesinio orientavimo iniciatyvas, poreikius, profesijas ir darbus inovatyviuose paslaugų sektoriuose negalią turinčiam jaunimui.

inc

Socialinė akcija, labdaros koncertas ir neįgalių jaunų žmonių ir sveikų asmenų porų draugų kelionė į Euroviziją.

6a205ba13f2d40799eca8d18abfc715a

  • ”SUSITIKIMAI SAULĖS MIESTE”

Sėkmingų gyvenime ir veikloje neįgaliųjų asmenų įkvepiančios istorijos, skirtos vaikų ir jaunimo savižudybių prevencijai. Neįgalūs sėkmingi asmenys – lyderiai, talentai kaip žmonės, kurie nepalūžo sunkumuose. Susitikimai-renginiai mokyklose.

Niko Vujičičiaus motyvacinė kalba prieš patyčias mokiniams